GENEL BİLGİLER

Simpozyum Tarihi ve Simpozyum Merkezi
VII. Ulusal Diyabetik Ayak İnfeksiyonları Simpozyumu (UDAİS 2022) 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Mirage Park Hotel Kemer/Antalya’da düzenlenecektir.

Simpozyumun Dili
Toplantının dili Türkçe ve İngilizce’dir.

İnternet Sitesi
Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.udais2022.org üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası
Simpozyuma aktif olarak katılına katılımcılara, katılım belgeleri dijital, e-posta olarak gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt, konaklama ve sponsorluk ve tüm sorularınız için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler
Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 15 Eylül 2022 ’dir. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Simpozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları Simpozyum sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İptaller
Kayıt ücretlerinde 15 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler Simpozyum bitiminden sonra yapılacaktır.